W Nidku (gmina Wieprz) kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i u
Osobówką staranował słup energetyczny. Miał dwa promile...

W Nidku (gmina Wieprz) kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny. Nic dziwnego: we krwi miał 2 promile alkoholu...

W sobotę (14.09) późnym wieczorem służby ratunkowe otrzymały informację o wypadku na ulicy Jana Pawła II w Nidku (gmina Wieprz).

Jak się okazało, kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i jazdę zakończył wjeżdżając w słup energetyczny, uszkadzając go. Na miejscu interweniowała policja a także Pogotowie Energetyczne, które wyłączyły prąd w linii, musiały też odciąć i zabezpieczyć przewody.

W wydychanym przez kierowcę powietrzu policjanci stwierdzili 2 promile alkoholu. Mężczyźnie grozi nie tylko odpowiedzialność za spowodowanie kolizji, ale kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych od 3 do 15 lat oraz kara grzywny.

(PS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+14 #1 Marek 2019-09-14 22:37
No po prostu idiota i tyle w temacie.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.