Na ulicy Żwirki i Wigury w Andrychowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie pasażerk
Zderzenie na Żwirki i Wigury w Andrychowie. Dwie osoby trafiły do szpitala

Na ulicy Żwirki i Wigury w Andrychowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie pasażerki jadące jednym z aut trafiły do szpitala.

W piątek (13.09) przed godziną 14:00 na skrzyżowaniu ulicy Żwirki i Wigury w Andrychowie doszło do groźnej kolizji.

Kierujący volkswagenem nie zastosował się do znaku stop i uderzył w prawidłowo jadące audi – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Na miejscu interweniowali strażacy zawodowi z JRG Andrychów, policja a także Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił pierwszej pomocy dwóm kobietą, pasażerkom  jadącym volkswagenem. Zostały one przetransportowane do wadowickiego szpitala na konsultacje medyczne.

To kolejne groźne zdarzenie na naszych drogach w ciągu ostatnich godzin. Jak już informowaliśmy, na drodze krajowej nr 28 w Jaszczurowej zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba została poszkodowana. Przez dłuższy czas ruch w tym miejscu był zablokowany, przez co tworzyły się potężne korki.

 

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+8 #1 Mobil 2019-09-13 18:58
Tak używajcie dalej telefonów komórkowych w czasie jazdy super
Cytować
+3 #2 louis 2019-09-14 11:32
Volkswagen to także Audi.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.