Na drodze krajowej nr 28 w Jaszczurowej (gmina Mucharz) w okolicach restauracji Sonata doszło do zderzen
Zablokowana krajówka w Jaszczurowej. Zderzyły się dwa samochody

Na drodze krajowej nr 28 w Jaszczurowej (gmina Mucharz) w okolicach restauracji Sonata doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

W piątek (13.09) przed godziną 13:00 na drodze krajowej nr 28 w Jaszczurowej (gmina Mucharz) w okolicach restauracji Sonata doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się tutaj dwa samochody osobowe.

Kierująca samochodem osobowym marki ford nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującemu oplem, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z okolicznych OSP, policję, a także Zespół Ratownictwa medycznego, który zajął się poszkodowanymi osobami.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana przez co tworzą się spore korki.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.>

(MG)
(zdjęcia: Dawid K., DK52info)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Stan 2019-09-13 17:11
Na tych skrzyżowaniach jest ograniczenie do 50 km/h. Niestety, mało kto jedzie tam wolniej niż 80 km/h. Niektórzy zasuwają tam jeszcze szybciej - jedni rozpędzeni z górki, inni rozpędzając się pod górkę. Tymczasem widoczność jest kiepska. Dopóki nie będzie fotoradarów - będą wypadki.
Cytować
+14 #2 Mobil 2019-09-13 18:59
Tak używajcie dalej telefonów komórkowych w czasie jazdy będzie lepiej!!!
Cytować
+1 #3 bartek 2019-09-13 19:50
Budżet państwa opłacił barierki, które zasłaniają zbliżające się pojazdy jezdnią poprzeczną.
Budżet państwa opłacił kostkowy chodnik, który uniemożliwia zorganizowanie nawet ruchu wahadłowego !?
Kto za tym stoi?
Cytować
+7 #4 Qaz 2019-09-13 20:41
Nie koło Sonaty tylko Barakudy i Lotosu. Na zjeździe który moim zdaniem nie jest do końca legitny. Zwykle GDDKIA zada w przypadku takich inwestycji (stacja paliw + knajpa) budowy zjazdu z pasami lewo skrętu minimum. Tutaj to chyba robi jako zjazd na drogę gminną a pozwolenia na stację paliw i knajpę poszły jako posiadające dostęp z drogi gminnej. Dla mnie sprawa śmierdzi na kilometr.
Cytować
+9 #5 Piotr A. 2019-09-13 21:38
Barierki tak samo jak w Świnnej Porębie na wyjezdzie z osiedla, mocno ogranoczają widocznosć!
Cytować
+1 #6 Ryszard S. 2019-09-15 15:24
A kto wymyślił tak aby barierki przy tej drodze były tak wysokie, że chcąc się włączyć do ruchu to albo trzeba wystawić przód auta na drogę albo poprosić kogoś by spojrzał cy to można zrobić
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.