W Kalwarii Zebrzydowskiej przy ulicy Dworcowej w ogniu stanął drewniany, niezamieszkały budynek. inter
W Kalwarii spłonął drewniany budynek. To najprawdopodobniej celowe podpalenie

W Kalwarii Zebrzydowskiej przy ulicy Dworcowej w ogniu stanął drewniany, niezamieszkały budynek. interweniowali strażacy zawodowi i druhowie ochotnicy. To najprawdopodobniej celowe podpalenie.

W sobotę (24.08) przed godziną 1:00 w nocy, służby ratunkowe otrzymały informację o pożarze na ulicy Dworcowej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Na miejsce zadysponowano zastępy strażaków zawodowych z JRG Wadowice, ochotników z OSP Kalwaria Zebrzydowska, OSP Zebrzydowice, OSP Przytkowice, OSP Brody, OSP Stanisław Dolny, OSP Leńcze a także patrol policji.

Jak się okazało, w ogniu stanął drewniany budynek, w ostatnim czasie niezamieszkały. Niestety, kiedy strażacy pojawili się na miejscu, pożar był już mocno rozwinięty. Akcja gaszenia trwała kilka godzin, budynku nie udało się uratować i nadaje się on już tylko do rozebrania.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia, najprawdopodobniej było to podpalenie.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.