Na brzegu jednego ze stawów w Spytkowicach znaleziono mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Nies
Tragedia przy stawie w Spytkowicach. Nie żyje 42-letni mężczyzna

Na brzegu jednego ze stawów w Spytkowicach znaleziono mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Niestety, mimo reanimacji, jego życia nie udało się uratować. Policja pod nadzorem prokuratury ustaliła już okoliczności tej tragedii.

W sobotę (17.08) około godziny 3:00 nad ranem, na brzegu jednego ze stawów w Spytkowicach odnaleziono mężczyznę, który nie dawał oznak życia.

Wezwano pomoc, na miejsce zadysponowano patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się mężczyzną. Niestety mimo reanimacji, jego życia nie udało się uratować. 42-latek był mieszkańcem powiatu krakowskiego. 

Na miejscu działania prowadziła policja pod nadzorem prokuratury. Wykluczono działanie osób trzecich. Ciało zostało wydane rodzinie – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Wstępnie ustalono, że mężczyzna był ofiarą nieszczęśliwego wypadku: najprawdopodobniej potknął się chodząc po brzegu, upadł i głową uderzył o kamień.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-5 #1 Tzr 2019-08-17 19:54
A nie kłusował czasem?
Cytować
+2 #2 Znajomy z Kamienia 2019-08-17 23:08
Czlowiek poszedl na ryby a ty baranie pytasz czy nie klusowal. Chocby klusowal to nie zyhe. Chodzi o zycie czlowieka matole.
Cytować
0 #3 Somsiat 2019-08-18 06:49
Był chyba rybakiem, nie wędkarzem
Cytować
+1 #4 Arab 2019-08-19 16:59
Czy lowili ryby czy klusowali to już nic nie zmieni i życia mu nie przywróci.swiec Panie nad jego dusza.
Cytować
+1 #5 X 2019-08-19 18:16
Złoty chłopak był... Jedyny w swoim rodzaju... Niepowtarzalny. .. Będziemy wspominać i baaardzo tęsknić...
"Żyłeś krótko choć żyć chciałeś...
...Bóg Cię wezwał iść musiałeś..."
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.