Kilkudziesięciu rowerzystów wzięło udział w rajdzie rowerowym ze Spytkowic do Wadowic, z którego wp
Na rowerze ze Spytkowic do Wadowic w szczytnym celu

Kilkudziesięciu rowerzystów wzięło udział w rajdzie rowerowym ze Spytkowic do Wadowic, z którego wpisowe zostało przekazane na rzecz osób chorych i potrzebujących w gminie Spytkowice.

W sobotę (21.06) Stowarzyszenie Głosy Miłosierdzia ze Spytkowic oraz wójt gminy Spytkowice Mariusz Krystian zorganizowali rajd rowerowy. Była to nie tylko towarzyska przejażdżka, ale także impreza charytatywna: wpisowe od każdego z uczestników w wysokości 20 złotych  zostało przekazane na rzecz osób chorych i potrzebujących w gminie Spytkowice.

Trasa rajdu wiodła ze Spytkowic przez Zator i Radoczę na wadowicki rynek. Wśród atrakcji (w miejscach postoju i na mecie) znalazły się spektakl poetycko-wokalny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej z Miejsca, konkursy zręcznościowe, pokazy ratownictwa, Można było też zbadać sobie poziom cukru, cholesterolu i ciśnienie krwi.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-5 #1 Jan 2019-06-25 11:45
Jezeli wpisowe wynosilo 20zl to ja wole sobie sam przejechac ten odcinek i nic nie zaplacic.
Powiecie, ze chodzilo o to zeby zebrac pieniadze, ok wiec mogli dac po tym 20zl ale po co caly ten wyscig, ruch chcieli blokowac czy jak?
Cytować
+1 #2 marc 2019-06-26 08:05
Wszystko fajnie, ale jak większość tego typu imprez - miała propagandowy charakter kosztem budżetu. Policzmy. Kilkadziesiąt osób czyli np. 70 x 20 = 1400 zł. Koszt zabezpieczenia przejazdu (policja, karetka), imprez w rynku, ubezpieczeń i korków na drodze krajowej wyniósł co najmniej kilka tysięcy złotych. Ot, hipokryzja.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.