Na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Wadowickiej w Inwałdzie, w okolicach cmentarza, doszło
Groźna kolizja na krajówce w Inwałdzie

Na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Wadowickiej w Inwałdzie, w okolicach cmentarza, doszło do groźnie wyglądającej kolizji samochodu osobowego i  dostawczego mercedesa jednej z firm kurierskich.

W środę (22.05) około 13:30 na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Wadowickiej w Inwałdzie, w okolicach cmentarza, doszło do kolizji osobowego forda fiesty z dostawczym mercedesem sprinterem jednej z firm kurierskich. Osobówka zatrzymała się na przepuście i częściowo wjechała do rowu.

Jak wstępnie ustalono, kierujący mercedesem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej kierującej fordem – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Na miejsce zadysponowano policję a także Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się dwiema poszkodowanymi osobami: 19 letnią kierującą fordem i jej równolatką, pasażerką.

Przez kilkanaście minut ruch pojazdów odbywał się w tym miejscu wahadłowo, potem już bez większych utrudnień dwoma pasami.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.