Niecodzienna uroczystość obchodziła pani Zofia Stawowy z Barwałdu Górnego. Seniorka rodu świętowa
Piękny wiek! Pani Zofii z Barwałdu Górnego stuknęła setka!

Niecodzienna uroczystość obchodziła pani Zofia Stawowy z Barwałdu Górnego. Seniorka rodu świętowała uroczyście swoje urodziny., i to nie byle jakie: czcigodna jubilatka w poniedziałek (13.05)  ukończyła 100 lat!

Ten dzień, to nie tylko wielki zaszczyt dla Jubilatki, to nie tylko święto rodzinne, ale również ważne wydarzenie dla gminy Kalwaria Zebrzydowska.  Dostojną jubilatkę odwiedził burmistrz Augustyn Ormanty, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej Tadeusz Wilk oraz przedstawiciele KRUS Wadowice, którzy przekazali moc życzeń.  List gratulacyjny i życzenia przesłał również premier Mateusz Morawiecki  i wojewoda małopolski Piotr Ćwik.

Pani Zofia od urodzenia mieszka w  Barwałdzie Górnym, urodziła sześcioro dzieci, jednego syna i pięć córek, doczekała się też 11 wnuków i 11 prawnuków i dwóch praprawnuków. Całe swoje życie ciężko pracowała na gospodarstwie rolnym, przed 40 laty owdowiała. Do dnia dzisiejszego nie traci jednak pogody ducha, jest otoczona kochającą rodziną w domu wypełnionym miłością.

Jak mówią o jubilatce najbliżsi, to właśnie praca, pogodne usposobienie, modlitwa, aktywność i opieka osób najbliższych jest receptą na długowieczność.

Również przyłączamy się do życzeń!

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Tylko nie mów nikomu 2019-05-14 06:52
Kiedy zniknie pomnik Karola Wojtyły z wadowickiego rynku???
Cytować
+1 #2 Czechy 2019-05-14 07:09
W Czechach spłonął autobus z Polski wiozący dzieci do Chorwacji dzieciom nic się nie stało autobus spłonął doszczętnie pozdrawiam.
Cytować
+4 #3 CELIBAT 2019-05-14 09:15
Cytuję Tylko nie mów nikomu:
Kiedy zniknie pomnik Karola Wojtyły z wadowickiego rynku???

https://www.youtube.com/watch?v=BrUvQ3W3nV4
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.