Policja, rodzina oraz znajomi od kilku dni szukają zaginionego 68-letniego mieszkańca Babicy. Mężczyz
Zaginał 68-letni mieszkaniec Babicy (AKTUALIZACJA)

Policja, rodzina oraz znajomi od kilku dni szukają zaginionego 68-letniego mieszkańca Babicy. Mężczyzna wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania ani nie kontaktował się z rodziną.

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach wydała komunikat o poszukiwaniu  68-letniego  mieszkańca Babicy (gmina Wadowice). Zaginiony ostatni raz widziany był w piątek (10.05) około godziny 7:00 w miejscu zamieszkania. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost  170 centymetrów, szczupła budowa ciała, oczy koloru niebieskiego. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany  był w kurtkę koloru brązowego z futrzanym kołnierzem, spodnie materiałowe koloru czarnego, czapkę zimową koloru ciemnego oraz skórzane buty koloru ciemnego.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wadowicach  pod numerem telefonu  33 872 92 00.

Jak poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, na szczęście zaginiony odnalazł się cały i zdrowy ns terenie gminy Andrychów. Został przekazany pod opiekę rodziny.

 

 

AKTUALIZACJA (PONIEDZIAŁEK, 13 MAJA 2019 19:45)

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Ja 2019-05-13 18:23
Nie aktualne.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.