Przez dwa tygodnie między Krakowem, Kalwarią, Wadowicami, Andrychowem i Bielskiem nie będą kursowały
Przez dwa tygodnie nie pojadą pociągi. Remontują przejazdy

Przez dwa tygodnie między Krakowem, Kalwarią, Wadowicami, Andrychowem i Bielskiem nie będą kursowały pociągi. Kolej remontuje ważne przejazdy. Wprowadzona została Zastępcza Komunikacja Autobusowa.

Ważna wiadomość dla pasażerów korzystających z kolei. Od poniedziałku (13.05) na dwa tygodnie wstrzymany został ruch pociągów między stacją Bielsko-Biała główna przez Andrychów, Wadowice, Kalwarię a stacją Kraków Płaszów.

Kolej wzięła się za przebudowę i modernizację przejazdów kolejowych, m.in. w Andrychowie na ulicy Beskidzkiej i Żwirki i Wigury (w kierunku Targanic i Czańca). Przejazdy są nieprzejezdne a kierowcy muszą korzystać z objazdów.

W miejsce pociągów wprowadzona została Zastępcza Komunikacja autobusowa, która kursuje według rozkładów umieszczonych na tablicach informacyjnych przy przystankach i dworcach kolejowych na całej trasie.


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 kika 2019-05-13 10:21
w czerwcu znowu przewozy kiedy to się ku.... skończy zamknąć powinni raz linię na cały rok albo i więcej i zrobić remont a tak to grzebią i grzebią i końca nie widać
Cytować
+5 #2 bartek 2019-05-13 11:00
Pociągi i tak nie kursują od dobrego roku. Od wadowic/kalwari i tak jest przesiadka na krk.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.