Rodzina, znajomi, przyjaciele a także policjanci i strażacy poszukiwali 29-letniego mieszkańca Targani
Drukuj
Szukają Kamila, mieszkańca Targanic. Zaginął podczas wieczoru kawalerskiego (AKTUALIZACJA

Rodzina, znajomi, przyjaciele a także policjanci i strażacy poszukiwali 29-letniego mieszkańca Targanic (gmina Andrychów), który zaginął podczas wieczoru kawalerskiego. Niestety potwierdziło się najgorsze: ciało mężczyzny wydobyto z Jeziora Międzybrodzkiego...

W sobotę (12.05) w nocy zaginął 29-letni  mieszkaniec Targanic (gmina Andrychów).

Ostatnio widziany był po godzinie 1:30 w domku letniskowym w Międzybrodziu Żywieckim ul. Isepnicka 1. Przebywał tam w towarzystwie znajomych na wieczorze kawalerskim. Oddalił się z miejsca imprezy w stanie upojenia alkoholowego. Nie dotarł do miejsca zamieszkania – informuje rodzina zaginionego.

Poszukiwania trwały zarówno w miejscu zaginięcia jak i w rodzinnej miejscowości zaginionego. Poszukiwany ubrany był  w ciemnogranatowe spodnie, ciemne buty typu sportowego, w sportową bluzę i sportową koszulkę. Wzrost 187 centymetrów, włosy ciemny blond, krótkie, oczy niebieskie, średniej budowy ciała.

Poszukiwania prowadził zarówno Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach jak i Komenda Powiatowa Policji w Żywcu – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Niestety potwierdziło się najgorsze: jak poinformowali strażacy uczestniczący w poszukiwaniach, w poniedziałek (13.05) przed godziną 9:00 ciało zaginionego odnaleziono w wodach Jeziora Międzybrodzkiego.

Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności tej tragedii.

AKTUALIZACJA (PONIEDZIAŁEK, 13 MAJA 2019 10:00)

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Wydarzenia:

Wiadomo, co pływało w wodzie przy zaporze Jeziora Mucharskiego

W Jaszczurowej zapaliła się sadza w kominie domu. Straż apeluje o ostrożność

Uważajcie na sarny na drogach! Dwa potrącenia w ciągu kilkunastu godzin

76. Targi Meblowe w Kalwarii Zebrzydowskiej

Na andrychowskim targu handlował lewymi papierosami i tytoniem