Rodzina, znajomi, przyjaciele a także policjanci i strażacy poszukiwali 29-letniego mieszkańca Targani
Szukają Kamila, mieszkańca Targanic. Zaginął podczas wieczoru kawalerskiego (AKTUALIZACJA

Rodzina, znajomi, przyjaciele a także policjanci i strażacy poszukiwali 29-letniego mieszkańca Targanic (gmina Andrychów), który zaginął podczas wieczoru kawalerskiego. Niestety potwierdziło się najgorsze: ciało mężczyzny wydobyto z Jeziora Międzybrodzkiego...

W sobotę (12.05) w nocy zaginął 29-letni  mieszkaniec Targanic (gmina Andrychów).

Ostatnio widziany był po godzinie 1:30 w domku letniskowym w Międzybrodziu Żywieckim ul. Isepnicka 1. Przebywał tam w towarzystwie znajomych na wieczorze kawalerskim. Oddalił się z miejsca imprezy w stanie upojenia alkoholowego. Nie dotarł do miejsca zamieszkania – informuje rodzina zaginionego.

Poszukiwania trwały zarówno w miejscu zaginięcia jak i w rodzinnej miejscowości zaginionego. Poszukiwany ubrany był  w ciemnogranatowe spodnie, ciemne buty typu sportowego, w sportową bluzę i sportową koszulkę. Wzrost 187 centymetrów, włosy ciemny blond, krótkie, oczy niebieskie, średniej budowy ciała.

Poszukiwania prowadził zarówno Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach jak i Komenda Powiatowa Policji w Żywcu – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Niestety potwierdziło się najgorsze: jak poinformowali strażacy uczestniczący w poszukiwaniach, w poniedziałek (13.05) przed godziną 9:00 ciało zaginionego odnaleziono w wodach Jeziora Międzybrodzkiego.

Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności tej tragedii.

AKTUALIZACJA (PONIEDZIAŁEK, 13 MAJA 2019 10:00)

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+19 #1 Robvan 2019-05-13 12:09
Tak się właśnie kończy nieodpowiedzial ne picie alkoholu do upojenia ! Na tego typu imprezach powinien jeden za drugiego być odpowiedzialny i pilnować się nawzajem, szczególnie w takich miejscach gdzie blisko woda bądź ruchliwa droga.
Kilka lat temu podobnie skończyło się w Energy 2000 gdzie grupa Spytkowiakow pojechała na kawalerski, jednego zostawili, kompletnie pijany , usiadł na torach biegnących nieopodal dyskoteki i zginął pod kołami pociągu.
Ludzie myślcie trochę na takich imprezach albo pijcie tak żeby mieć jakąś świadomość i pilnować się nawzajem ! G....skie czasy wiecznie nie mogą trwać !
Cytować
+8 #2 olx 2019-05-13 14:55
Tak sto procent prawda napisana ktos powinien przypilnowac takiego upitego i zapewnic mu powrot do domu lub zawiadomic rodzine ze nie jest w stanie dotrzec do domu. Atyle sie mowi o tym/
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.