Komisariat policji w Kalwarii Zebrzydowskiej ma nowego zastępce komendanta.
Podkom. Łukasz Madeja nowym zastępcą komendanta kalwaryjskiego posterunku policji

Komisariat policji w Kalwarii Zebrzydowskiej ma nowego zastępce komendanta.

W poniedziałek (6.05) w budynku wadowickiej komendy, komendant powiatowy policji w Wadowicach  podinsp. Arkadiusz Śniadek wręczył  rozkaz personalny podkom. Łukaszowi Madei, któremu powierzył obowiązki na stanowisku zastępcy komendanta komisariatu policji w Kalwarii Zebrzydowskiej.

W spotkaniu, poza szefem wadowickiej policji, wziął udział p.o. komendant komisariatu policji w Kalwarii Zebrzydowskiej podinsp. Fryderyk Mamcarczyk oraz kadra kierownicza. Wszyscy obecni gratulowali nowemu zastępcy, a on sam natomiast podziękował za zaufanie i zadeklarował chęć utrzymania poziomu  swojej dotychczasowej pracy.

Podkom. Łukasz Madeja w szeregi policji wstąpił w 2004 roku. W ostatnim czasie zajmował stanowisko specjalisty Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Leon 2019-05-10 18:06
A co z uszastym. Nie awansował?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.