Na niebezpiecznym skrzyżowaniu w Witanowicach doszło do groźnej kolizji dwóch samochodów osobowych.
Zderzenie osobówek na niebezpiecznym skrzyżowaniu w Witanowicach

Na niebezpiecznym skrzyżowaniu w Witanowicach doszło do groźnej kolizji dwóch samochodów osobowych. Interweniowała straż, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Jedna osoba została poszkodowana.

Skrzyżowanie ulic Jana Pawła II i Krakowskiej w Witanowicach nie należy do bezpiecznych. Ze względu na spore łuki ruch i nie zawsze dobrą widoczność, często dochodzi tutaj do kolizji i wypadków.

W poniedziałek (6.05) około 21:00 doszło do kolejnego groźnego zdarzenia w tym miejscu. Zderzyły się tutaj dwa samochody osobowe: renault i toyota. Oba pojazdy zostały mocno uszkodzone. Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Witanowice, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się jedną poszkodowaną osobą.

Przez dłuższy czas ruch pojazdów w tym miejscu był zablokowany. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 loki 2019-05-07 14:45
Było ścinać zakręt,
S w witanowicach to zakręt czołówek,
Ścinasz zakręt licz sie z tym że trafisz na innego kierowce,
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.