Na skrzyżowaniu w Witanowicach zderzyły się dwa samochody, osobówka z dostawczakiem. Obaj kierowcy tr
Dostawczak zderzył się z osobówką. Poszkodowani zostali kierowcy

Na skrzyżowaniu w Witanowicach zderzyły się dwa samochody, osobówka z dostawczakiem. Obaj kierowcy trafili do szpitala na konsultacje medyczne.

W piątek (19.04) około 15:00 służby ratunkowe otrzymały informację o zderzeniu czołowo-bocznym samochodu osobowego z samochodem dostawczym na skrzyżowaniu na drodze w Witanowicach, w okolicach krzyża.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice oraz druhów ochotników z okolicznego OSP. Oba pojazdy zostały mocno uszkodzone, Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił pierwszej pomocy obu poszkodowanym kierowcom. Zostali przetransportowani do wadowickiego szpitala na konsultacje medyczną.

Przez kilkadziesiąt minut kierowców jadących w tym miejscu czekały utrudnienia. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.