Na drodze krajowej nr 52, na granicy Barwałdu Dolnego i Średniego doszło do zderzenia dwóch samochod
Drukuj
Karambol w Wieprzu, zderzenie na krajówce w Barwałdzie. Policja apeluje o rozwagę

Na drodze krajowej nr 52, na granicy Barwałdu Dolnego i Średniego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Z kolei na drodze wojewódzkiej w Wieprzu doszło do karambolu z udziałem aż czterech samochodów. Policja apeluje o rozwagę za kierownicą.

W czwartek (18.04) około godziny 20:00 na drodze krajowej nr 52, na granicy Barwałdu Dolnego i Średniego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zadysponowano strażaków Zawodowych z JRG Wadowice i druhów ochotników z okolicznych OSP oraz policję. Nic na szczęście nikomu poważnego się nie stało, ale przez kilkadziesiąt minut ruch pojazdów w tym miejscu odbywał się wahadłowo, przez co tworzyły się niewielkie korki.

To kolejne groźne zdarzenie w ostatnich godzinach w powiecie wadowickim. Kilka godzin wcześniej w Wieprzu, na leżącej w ciągu drogi wojewódzkiej  nr 781 ulicy Beskidzkiej doszło do zderzenia czterech samochód. Interweniowali strażacy zawodowi z JRG Andrychów, druhowie ochotnicy z OSP Wieprz, policja oraz Zespół Ratownictwa medycznego który udzielił jednej osobie pierwszej pomocy.

Policja ustala okoliczności obu tych kolizji i apeluje o ostrożność w tym przedświątecznym, nerwowym również dla kierowców czasie.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Wydarzenia:

Zderzenie na rondzie. Dwa samochody rozbite

Przy ścieżce grasuje zboczeniec? Obnażył się przed kobietami i uciekł

Tragedia przy stawie w Spytkowicach. Nie żyje 42-letni mężczyzna

Wypadek w Choczni. Do rannego motocyklisty wezwano śmigłowiec LPR

Kolejni piraci drogowi stracili prawa jazdy