Na drodze krajowej nr 52, na granicy Barwałdu Dolnego i Średniego doszło do zderzenia dwóch samochod
Karambol w Wieprzu, zderzenie na krajówce w Barwałdzie. Policja apeluje o rozwagę

Na drodze krajowej nr 52, na granicy Barwałdu Dolnego i Średniego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Z kolei na drodze wojewódzkiej w Wieprzu doszło do karambolu z udziałem aż czterech samochodów. Policja apeluje o rozwagę za kierownicą.

W czwartek (18.04) około godziny 20:00 na drodze krajowej nr 52, na granicy Barwałdu Dolnego i Średniego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce zadysponowano strażaków Zawodowych z JRG Wadowice i druhów ochotników z okolicznych OSP oraz policję. Nic na szczęście nikomu poważnego się nie stało, ale przez kilkadziesiąt minut ruch pojazdów w tym miejscu odbywał się wahadłowo, przez co tworzyły się niewielkie korki.

To kolejne groźne zdarzenie w ostatnich godzinach w powiecie wadowickim. Kilka godzin wcześniej w Wieprzu, na leżącej w ciągu drogi wojewódzkiej  nr 781 ulicy Beskidzkiej doszło do zderzenia czterech samochód. Interweniowali strażacy zawodowi z JRG Andrychów, druhowie ochotnicy z OSP Wieprz, policja oraz Zespół Ratownictwa medycznego który udzielił jednej osobie pierwszej pomocy.

Policja ustala okoliczności obu tych kolizji i apeluje o ostrożność w tym przedświątecznym, nerwowym również dla kierowców czasie.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 Abdul 2019-04-19 09:38
o karambolu mówimy, gdy zderzy się min. 5 pojazdów.

nie ma za co
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.