10 lat więzienia grozi 33-letniemu mieszkańcowi gminy Brzeźnica, który włamał się do piwnicy nieza
33-latek zatrzymany za narkotyki i kradzież z włamaniem

10 lat więzienia grozi 33-letniemu mieszkańcowi gminy Brzeźnica, który włamał się do piwnicy niezamieszkanego budynku, gdzie ukradł m.in. elektronarzędzia oraz narzędzia budowlane. W jego domu mundurowi znaleźli również blisko 90 gramów marihuany.

9 kwietnia  policjanci z posterunku policji w Brzeźnicy zostali powiadomieni o  kradzieży z włamaniem, do której doszło na terenie gminy. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że  sprawca wyważył metalowy skobel w drzwiach prowadzących do piwnicy niezamieszkałego budynku na terenie gminy Brzeźnica, skąd ukradł m.in. elektronarzędzia oraz narzędzia budowlane o łącznej wartości 2 750 złotych.

Wspólne działania policjantów Wydziału Kryminalnego wadowickiej komendy oraz posterunku policji w Brzeźnicy doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawcy przestępstwa – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

We wtorek (16.04) kryminalni pojechali pod wytypowany adres, gdzie podczas przeszukania terenu posesji ujawnili część skradzionego mienia. Ale to nie wszystko. W budynku gospodarczym znaleźli blisko 90 gramów marihuany. W trakcie wykonywanych przez policjantów czynności do domu wrócił 33-latek,  który został zatrzymany.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem oraz z posiadania środków odurzających, za co grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 sekjuriti 2019-04-18 10:38
od razu czuje się bezpieczniej! Brawo policja! proponuje jeszcze polowac na ludzi chodujących inne krzaki! może agrestu? porzeczki?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.