Kilka zastępów strażaków zawodowych z JRG Wadowice i druhów ochotników z OSP Wadowice interweniowa
Altana w ogniu, strażacy w akcji

Kilka zastępów strażaków zawodowych z JRG Wadowice i druhów ochotników z OSP Wadowice interweniowało na terenie wadowickich ogródków działkowych. W ogniu stanęła altana.

W sobotę (13.04) służby ratunkowe zostały powiadomione o pożarze na terenie ogródków działkowych w Wadowicach. Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice oraz druhów ochotników z OSP Wadowice.

W ogniu stanęła drewniana altana ogrodowa. Akcja gaśnicza trwała kilkadziesiąt minut. Mimo tego obiekt spłonął praktycznie doszczętnie i konieczna będzie jego rozbiórka.

Trwa ustalanie okoliczności tego zdarzenia. Może to być zwarcie w instalacji elektrycznej bądź nieumyślne lub celowe podpalenie.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-3 #1 S.O.S 2019-04-15 09:53
W ogniu stanęła altana jak może altana w ogniu stanąć jedynie obok niej podpalacz łapiemy podpalacza!!!
Cytować
-3 #2 D 2019-04-15 14:46
Kolejna nieudolna akcja gaśnicza w Wadowicach zakończyła się doszczętnym spaleniem altany letniskowej w ogródkach działkowych. (pierwsze nieudolne gaszenie Lidla teraz altanki)
TAKI TYTUŁ POWINIEN MIEĆ TEN ARTYKÓŁ
Cytować
+1 #3 B 2019-04-16 11:18
Od zwarcia napewno nie bo prąd mają od zimy wyłączony.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.