Dwa groźne zdarzenie w niedzielny (14.04) poranek: w Wieprzu na drodze wojewódzkiej dachował samochód
Drukuj
Dwa groźne wypadki w niedzielny poranek

Dwa groźne zdarzenie w niedzielny (14.04) poranek: w Wieprzu na drodze wojewódzkiej dachował samochód osobowy, w Frydrychowicach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Pechowy niedzielny (14.04) poranek. Od rana służby ratunkowe mają sporo pracy. Po godzinie 8:00 w Wieprzu, na drodze wojewódzkiej Andrychów - Zator kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jedni i dachując uszkodził przepust i ogrodzenie jednej z posesji.

Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Andrychów, druhów ochotników z OSP Wieprz, policję oraz Zespół Ratownictwa medycznego, który udzielił pierwszej pomocy pasażerce jadącej pojazdem. Kobieta została przetransportowana karetką do wadowickiego szpitala na konsultacje medyczne.

 

Z kolei godzinę wcześniej, po 7:00 na skrzyżowaniu ulicy Centralnej i Łęg we Frydrychowicach doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Oba pojazdy doznały niewielkich uszkodzeń, nikomu na szczęście nic się nie stało. Na miejscy interweniowali strażacy z JRG Andrychów, druhowie ochotnicy z OSP Frydrychowice oraz policja.

 

Trwa ustalanie okoliczności obu zdarzeń.

(MG)
(zdjęcia: OSP Wieprz, OSP Frydrychowice)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Wydarzenia:

Na rowerze ze Spytkowic do Wadowic w szczytnym celu

W lesie w Barwałdzie mieszkaniec znalazł niewybuch. Saperzy wywieźli go na poligon

Czołówka w Zebrzydowicach. Cztery osoby poszkodowane

Proszą o wodę i okradają domy. Banda jeździ srebrnym fordem. Uważajcie!

Na weekend burze z gradem i spory wiatr