Na ulicy Brzostowskiej w Wadowicach w ogniu stanął dach budynku  mieszkalnego. Z kolei w Frydrychowica
W ogniu stanął dach domu w Wadowicach, w Frydrychowicach zapaliło się w kotłowni

Na ulicy Brzostowskiej w Wadowicach w ogniu stanął dach budynku  mieszkalnego. Z kolei w Frydrychowicach doszło do pożaru w kotłowni domu jednorodzinnego. Poszkodowana została jedna osoba.

W czwartek (11.04) około godziny 18:00 służby ratunkowe otrzymały informację o pożarze w jednym z budynków mieszkalnych na ulicy Brzostowskiej w Wadowicach. Na miejsce zadysponowano zastępy strażaków zawodowych JRG Wadowice oraz druhów ochotników z OSP Wadowice.

Jak się okazało, w ogniu stanął dach budynku. Akcja gaszenie byłą szybka i sprawna. Spaleniu uległo jedynie część dachowa pokryta papą, udało się uratować resztę domu.

 

Kilka godzin wcześniej, po godzinie 14:00 na ulicy Centralnej we Frydrychowicach doszło również do pożaru kotłowni w budynku jednorodzinnego. Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice i JRG Andrychów, druhów ochotników z OSP Frydrychowice i OSP Wieprz, policję oraz Zespół Ratownictwa medycznego, który zajął się jedną poszkodowaną osobą. Została ona przetransportowana do wadowickiego szpitala na dalsze badania.

Trwa ustalanie okoliczności obu pożarów.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.