Po pożarze domu, niewiele z niego zostało, straty są spore, ale mieszkaniec Targanic nie poddaje się.
Pogorzelec z Targanic potrzebuje pomocy. W pożarze spłonął mu dom

Po pożarze domu, niewiele z niego zostało, straty są spore, ale mieszkaniec Targanic nie poddaje się. Chce go odbudować, potrzeba do tego około 100 tysięcy złotych. Pomóc, wpłacając dowolną kwotę, może każdy.

Jak już informowaliśmy, we wtorek (2.04) po godzinie 10:00 służby ratunkowe otrzymały informację o pożarze w Targanicach (gmina Andrychów). Dym było widać z kilku kilometrów. Mimo szybkiej i sprawnej akcji gaśniczej, dachu budynku nie udało się uratować: spłonął on praktycznie w całości. W pożarze nikomu na szczęście nic się nie stało. Straty materialne są spore.

Na popularnym portalu Zrzutka.pl ruszyła zbiórka pieniędzy na odbudowę domu.

Wujek stracił cały dobytek w pożarze, mimo to postanowił się nie poddać i odbudować dom ze zgliszczy. Łatwo nie będzie, ale z Waszą pomocą będzie łatwiej materialnie i psychicznie. Każda wpłata to szansa na odzyskanie dachu na głową a każde udostępnienie do dotarcie do ludzi dobrego serca.
Z góry dziękuję za pomoc!
– napisała do nas pani Sylwia.

Budynek nie nadaje się do zamieszkania. Na odbudowę potrzeba około 100 tysięcy złotych. Każdy, kto chciałby pomóc, może pomóc wpłacać pieniądze tutaj: https://zrzutka.pl/c8etmx

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+8 #1 Rafał 2019-04-07 19:38
Dziękujemy za pomoc.
Cytować
0 #2 Sylwia 2019-04-19 11:31
Dziękujemy za wsparcie. Nadal prosimy o wpłaty i udostępnienie, pozdrawiam i życzę zdrowych i spokojnych świąt :-)
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.