Rodzina, znajomi oraz policja poszukują 75-letnego mieszkańca Zakrzowa. Mężczyzna zaginął i od kilk
Rodzina, znajomi i policja szukają zaginionego mieszkańca Zakrzowa

Rodzina, znajomi oraz policja poszukują 75-letnego mieszkańca Zakrzowa. Mężczyzna zaginął i od kilkudziesięciu godzin nie ma z nim kontaktu.

Komisariat policji w Kalwarii Zebrzydowskiej opublikował komunikat o poszukiwaniach mieszkańca gminy Stryszów, który  ostatni raz widziany był w niedzielę (10.03) w miejscu zamieszkania (Zakrzów). Do chwili obecnej nie powrócił do domu oraz nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

75-letni mężczyzna ma 176 centymetrów wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Włosy koloru siwego i zielone oczy.

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w czarną kurtkę na zamek, spodnie sztruksowe koloru popielatego, popielaty sweter, buty jasnobrązowe z zamkiem z przodu – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym, proszone są o kontakt z komisariatem policji w Kalwarii Zebrzydowskiej pod numerem telefonu 33 876 66 07 lub 112.

Niestety finał poszukiwań okazał się tragiczny. Zwłoki mężczyzny zostały odnalezione w potoku. Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności tej tragedii.

Zobacz: Smutny finał poszukiwań. Nie żyje mieszkaniec Zakrzowa

 

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.