To były bardzo spokojne święta Bożego Narodzenia. Na drogach powiatu wadowickiego doszło do kilku ni
Drukuj
To były spokojne święta na drogach powiatu wadowickiego

To były bardzo spokojne święta Bożego Narodzenia. Na drogach powiatu wadowickiego doszło do kilku niegroźnych kolizji, w których nikt poważnie nie ucierpiał: wpadło tylko kilka mandatów. Jeden jednak wypadek w Wigilię okazał się poważny.

Takich spokojnych świąt mundurowi chyba dawno nie mieli. Jak poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, od Wigilii (24.12) do środowego (26.12) wieczoru na drogach powiatu wadowickiego doszło do ośmiu niegroźnych kolizji w takich miejscowościach jak Andrychów, Kalwaria Zebrzydowska, Chocznia, Inwałd, Lanckorona, Stryszów, Woźniki, Bugaj i Gierałtowice. Nikt w nich poważnie nie ucierpiał, sprawcy zostali ukarani mandatami.

Do niebezpiecznego  doszło  też w środę (26.12) na ulicy Karmelickiej w Wadowicach. Tutaj kierujący fiatem seicento na dziedzińcu przed klasztorem najechał na 4,5- letniego chłopca, który wbiegł wprost pod koła pojazdu. Dziecko zostało zabrane do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego,  gdzie na szczęście się okazało, że nic poważnego mu się nie stało.

Najpoważniejsze zdarzenie na naszych drogach to wypadek z Wigilii (24.12) w Targanicach na ulicy Długiej. Około 16:00  kierujący samochodem bmw  zasłabł za kierownicą, w wyniku czego wjechał do rowu, uderzył w przydrożne ogrodzenie. Kierowca został zabrany do szpitala w ciężkim stanie. Pasażer nie wymagał dalszej hospitalizacji. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi komisariat policji w Andrychowie.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Ostatnie artykuły z kategorii Wydarzenia:

W Stanisławiu na posesji spłonęło auto

Zderzenie rowerzystów. Do rannej wezwano śmigłowiec LPR

10 krów padło od porażenia prądem w jednym z gospodarstw w Wieprzu

Wypadek paralotniarza

Auto spłonęło na łące