Pogoda nie rozpieszcza. Obniżyła się temperatura, pada deszcz i raczej nie zachęca to do wyjścia z d
Na Leskowcu już śnieg. Czuć już zimę

Pogoda nie rozpieszcza. Obniżyła się temperatura, pada deszcz i raczej nie zachęca to do wyjścia z domu. Na Leskowcu i Groniu Jana Pawła II a także na szlakach w weekend było już sporo śniegu.

Pogoda w ostatnich dniach nie rozpieszcza: pada deszcze, obniżyła się też temperatura. W nocy mamy też przymrozki. Nie da się ukryć, że aura i tak była łaskawa, słońce z początku listopada i temperatura dochodząca do 23 stopni na plusie cieszyły miłośników sportu, wędrówek i rowerzystów.

Niestety to już przeszłość, czuć już, ze za pasem zima. Na Leskowcu i Groniu Jana Pawła II a także na szlakach w weekend można zaobserwować już sporo śniegu o czym donosi zaprzyjaźniony z naszym portalem Krzysztof Pływacz, który w niedzielę (25.11) wybrał się na wędrówkę razem z żoną i podzielił się z nami zdjęciami i wrażeniami.

Są zmiany. Schronisko się rozbudowuje. Jest weranda, a na szczycie Leskowca Krzyż “papieski” z 2000 roku (ufundowany przez gminę Krzeszów) ma ozdobny fundament z metalowym “ogródkiem”. Z tym ,że to już jest nowy krzyż. Poprzedni zwaliła wichura w ubiegłym roku. I jest także maszt z narodową flagą i tablicą co widać na zdjęciu. Brawo harcerze! Wiata trzyma się dobrze. Widać mniej wandali w górach – cieszy się pan Krzysztof Pływacz

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-5 #1 Omg 2018-11-26 13:37
W ciulowicach też czuć
Ale smog i głupotę ponad 8k mieszkańców :(
Cytować
+7 #2 dert 2018-11-26 18:44
Pamiętam jak w połowie listopada jeżdziliśmy na nartach na leskowcu.15 do 30cm sniegu trawa przebijała miejscami i było super. Na dole jesien a tu już była zima. Póżniej impreza i znowu rano narty.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.