Policjanci z komisariatu policji w Zatorze zatrzymali 20–letniego mieszkańca powiatu wadowickiego, pod
20-latek wpadł przy kapliczce z amfetaminą

Policjanci z komisariatu policji w Zatorze zatrzymali 20–letniego mieszkańca powiatu wadowickiego, podejrzanego o posiadanie narkotyków. W samochodzie oraz mieszkaniu podejrzanego funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę,  marihuanę oraz  tabletki ecstasy, które wkrótce miały trafić do obrotu.

Do zatrzymania podejrzanego o przestępstwa narkotykowe doszło we wtorek (6.11) po godzinie 19:00. Policjanci realizując czynności służbowe na terenie jednej z podzatorskich miejscowości, zauważyli  samochód marki fiat zaparkowany obok jednej z przydrożnych kapliczek. W pojeździe siedziało dwóch mężczyzn. Funkcjonariusze podeszli do samochodu,  aby sprawdzić powód postoju. W chwili kiedy kierowca uchylił  okno policjanci dostrzegli, że pasażer dyskretnie włożył woreczek foliowy z białym proszkiem do schowka znajdującego się w drzwiach samochodu.

W związku z podejrzeniem posiadania środków odurzających, policjanci zachowując względy bezpieczeństwa,  dokonali szczegółowego przeszukania, podczas którego zabezpieczyli woreczek foliowy z zawartością białej substancji. Woreczek w którym było kilka porcji amfetaminy okazał się własnością 20–letniego mieszkańca powiatu wadowickiego. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego, policjanci ujawnili  kolejne środki odurzające  w postaci: marihuany, amfetaminy oraz kilku tabletek ecstasy, a także wagę elektroniczną i młynki do mielenia suszu – poinformowała Małgorzata Jurecka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Jak przypuszczają mundurowi, zabezpieczona ilość środków odurzających oraz przyborów do ich porcjowania może świadczyć, że zatrzymany trudnił się również udzielaniem narkotyków innym osobom. W trakcie dalszego postępowania ustalenia te zostaną dokładnie zweryfikowane.

Za posiadanie i udzielanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 bruu 2018-11-10 10:02
Brawo , kolejny diler z głowy,
W końcu Policja robi coś pożytecznego,
Wolne Wadowice od narkotyków,
Oby tak dalej,
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.