Kilka osób zajmujących się handlem narkotykami w regionie zostało zatrzymanych przez policję. Zajmie
Dilerzy wpadli, bo kolega zatruł się amfetaminą

Kilka osób zajmujących się handlem narkotykami w regionie zostało zatrzymanych przez policję. Zajmie się nimi sąd. Wpadli, bo ich kolega trafił do szpitala po zatruciu amfetaminą.

We wtorek (9.10) komisariat policji w Andrychowie został poinformowany, że do wadowickiego szpitalnego Oddziału Ratunkowego trafił 19-letni mieszkaniec gminy Andrychów z podejrzeniem zatrucia amfetaminą.  

W sprawę zaangażowani zostali andrychowscy kryminalni, którzy w wyniku podjętych czynności ustalili pięć osób mających związek z tą sprawą. Czterej mężczyźni w wieku od 19 do 27 lat i 19-letnia kobieta zostali zatrzymani i trafili do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych — poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Kal ustalili policjanci,  pokrzywdzony spotkał się z kolegą i koleżanką, którzy przynieśli zdobyty wcześniej  narkotyk i po jego zażyciu zaczął się źle czuć. W trakcie prowadzonych czynności śledczy ustalili również dwie osoby, które wprowadziły do obrotu w celu osiągnięcia korzyści majątkowej substancje chronione ustawą. Podczas przeszukania miejsc zamieszkania zatrzymanych osób, u 19-latki mundurowi ujawnili i zabezpieczyli około 1,22 gramów amfetaminy, natomiast u 27-latka około 0,83 gramów marihuany.

19-letniemu mieszkańcowi gminy Andrychów i 19-letniej kobiecie i mężczyźnie, mieszkającym na terenie gminy Kęty  przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających, natomiast 20 i 27-latkowi z terenu gminy Andrychów zarzut udzielania narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

O losie całe piątki zdecyduje sąd.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+12 #1 omg 2018-10-12 23:16
dlaczego pokazujecie zdj z tyłu pokazujcie głupotę z przodu
Cytować
+2 #2 W 2018-10-13 21:21
Zgadzam się z omg. Piętnować.
Cytować
0 #3 gosc 2018-10-17 03:22
oni maja sladowe ilosci tego towaru i to sa plotki, policjo a gdzie sa ci handlowcy i szefowie handlowcow co maja hurtowy towar??? policjo obudz sie i lap wyzej postawionych handlarzy
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.