Policja bada sprawę śmierci rowerzysty na drodze krajowej nr 52 w Kalwarii Zebrzydowskiej. Mimo długie
Śmierć rowerzysty na krajówce w Kalwarii. Policja ustala okoliczności

Policja bada sprawę śmierci rowerzysty na drodze krajowej nr 52 w Kalwarii Zebrzydowskiej. Mimo długiej reanimacji jego życia nie udało się uratować. Nie wiadomo, czy do tragedii doszło wskutek potrącenia, czy z przyczyn zdrowotnych.

Do zdarzenia doszło w środę (10.09) po południu na drodze krajowej nr 52 w Kalwarii Zebrzydowskiej, na granicy z Barwałdem. Kierowcy poinformowali służby ratunkowe o leżącym na jezdni mężczyźnie bez oznak życia.

Na miejsce zadysponowano patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który zajął się rowerzystą. Niestety, mimo bardzo długiej reanimacji,  życia 69-letka a nie udało się uratować.

Jak poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, zmarły był mieszkańcem województwa Śląskiego.

Policja pod nadzorem prokuratury bada okoliczności tej tragedii. Na razie nie wiadomo, czy śmierć to efekt potrącenia przez samochód czy z powodu przyczyn zdrowotnych.


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.