Tragedia w Mucharzu. W nocnym pożarze drewniano-murowanego budynku zginął mężczyzna. Policja pod nad
W pożarze domu w Mucharzu zginął mężczyzna

Tragedia w Mucharzu. W nocnym pożarze drewniano-murowanego budynku zginął mężczyzna. Policja pod nadzorem prokuratury bada okoliczności tego zdarzenia.

We wtorek (9.10) przed godziną 5:00 nad ranem służby ratunkowe otrzymały informację o pożarze jednego z domów na Osiedlu Nad Potokiem w Mucharzu. Na miejsce zadysponowano strażaków zawodowych z JRG Wadowice, JRG Sucha Beskidzka,  druhów ochotników z OSP Koziniec-Centrum, OSP Mucharz policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Po przybyciu na miejsce okazało się, że drewniano-murowany budynek jest objęty tak dużym ogniem, że niewiele da się już zrobić aby go uratować. Konstrukcja uległa praktycznie całkowitemu spaleniu. Po ugaszeniu okazało się, że pożar zakończył się tragicznie.

W budynku ujawniono spalone zwłoki ludzkie — poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, w domu mieszkał samotnie 50-letni mężczyzna i to najprawdopodobniej on jest ofiarą pożaru. Nie zdążył uciec z pożaru z powodu złamanej nogi.

Trwa dogaszanie i rozbiórka domu. Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności tej tragedii.

 

 

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+5 #1 szok 2018-10-09 20:18
Żal goscia.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.