Dziewczyny ze Skawy Jaroszowice zapraszają na domowy mecz na wadowickie boisko, gdzie zmierzą się z ko
Dziewczęca drużyna Skawy zaprasza na mecz

Dziewczyny ze Skawy Jaroszowice zapraszają na domowy mecz na wadowickie boisko, gdzie zmierzą się z koleżankami z drużyny z Limanowej. Powalczą o mistrzostwo B ligi kobiet.

W niedzielę (21.04) o godzinie 16:00 na sztucznym boisku Skawy Wadowice zostanie rozegrany mecz kobiecej ligi piłki nożnej. na murawie spotkają się dziewczyny z drużyny Skawa Jaroszowice i żeńska drużyna MKS Limanowa.

Panie powalczą o mistrzostwo B ligi kobiet.

Dziewczyny jak zawsze powalczą o pełną pulę z pełnym zaangażowaniem od początku do końca i bez kalkulacji czy okoliczności boiskowych zostawią serce i duszę na boisku nie ważne od wyniku – zapewnia trenerr Franciszek Sarapata.

Klub zaprasza do kibicowania i jednocześnie na kolejne mecze ligowe, które  zostaną rozegrane  we wtorek i środę o godzinie 20:00

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.