Do Wadowic w weekend przyjedzie ponad 640 karateków. Powalczą o Puchar Burmistrza. Organizatorzy zapras
Ponad 640 karateków zjedzie do Wadowic! Powalczą o puchar burmistrza

Do Wadowic w weekend przyjedzie ponad 640 karateków. Powalczą o Puchar Burmistrza. Organizatorzy zapraszają do kibicowania!

W sobotę (18.11) już po raz kolejny w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach przy ulicy Sienkiewicza odbędzie się  Turniej Oyama Karate o Puchar Burmistrza  Wadowic. Organizatorem wydarzenia jest  Małopolski Klub Karate Oyama z Shihan Jackiem Kasperkiem 5 Dan na czele.

Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00. Oprócz dużej ilości zawodników oraz kibiców czekają na kibiców:  uroczyste otwarcie  zawodów rozświetlone wyrzutnią ognia oraz świateł, obejrzenie wspólnej rozgrzewki dla wszystkich zawodników, którą poprowadzą trenerzy personalni z klubu IFITT

Nad całością będzie czuwać opieka ratowników medycznych oraz fizjoterapeutów z Fundacji "Promyczek". Turniej zostanie poprowadzone przez niezastąpionego Konferansjera Krzysztofa "Kozik" Kozieła.

Na zawodników czekają piękne i okazałe trofea oraz dwa metrowe puchary dla Najlepszego Zawodnika i Zawodniczki!

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-3 #1 Mensa się kłania 2023-11-17 18:52
Ten klub to pasuje do burmistrza jak ulał
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.