24 września odbędzie się XI Bieg po serce Zbója spod Złotej Górki. To impreza, które łączy aktyw
Bieg po serce Zbója spod Złotej Górki w tym roku nad wyremontowanym Stawem Anteckiego

24 września odbędzie się XI Bieg po serce Zbója spod Złotej Górki. To impreza, które łączy aktywność fizyczną z działaniem charytatywnym. Wydarzeniom towarzyszyć będzie zbiórka pieniędzy na rzecz małego Dawidka z Andrychowa, który potrzebuje naszego wsparcia.

Bieg, w którym może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej, odbędzie się w malowniczym otoczeniu stawu Anteckiego. W tym roku uczestnicy będą mieli szansę zmierzyć się z własnymi możliwościami, pokonując okrążenia wokół stawu. Czas nie jest tu kluczowy – liczy się ilość pokonanych okrążeń, co daje wyjątkową szansę na uczestnictwo zarówno zawodowcom, jak i amatorom biegania.

Serdecznie zapraszamy na imprezę, która oprócz sportowych emocji zapewni także mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Dla najmłodszych uczestników przygotowane zostaną animacje i zabawy, które dostarczą im wiele radości. Na scenie zaprezentują się lokalne grupy taneczne, wokalne i sportowe, a wieczór uświetnią koncerty znakomitych artystów – zapraszają organizatorzy.

Najważniejszym celem wydarzenia jest jednak wsparcie Dawidka z Andrychowa. Chłopiec urodził się z hipoplazją ręki i potrzebuje pilnej operacji, której koszty sięgają 100 000 złotych. Zebrane środki w trakcie biegu i wydarzeń towarzyszących mają pomóc mu w osiągnięciu tego celu. Każda złotówka się liczy, ponieważ wspólnie możemy zmienić los chłopca.

Nie zabraknie też takich atrakcji jak zbójów na szczudłach czy animacji dla dzieci.

Pakiet startowy uczestnikwó biegu: (wpisowe minimum 25 złotych): owoc, woda, jednorazowy bilet wstępu do Klubu Fitness iFitt, pamiątkowy medal oraz numer startowy. Pieniądze ze zbiórek oraz wpisowe od uczestników biegu zostaną w całości przekazane na cel charytatywny  biegu. Zapisy online  od 11 września. W razie pytań lub potrzeby dodatkowych informacji, organizatorzy proszą o kontakt z Miejskim Ośrodkiem Sportu, Kultury i Turystyki, telefon 33 432 25 55

Harmonogram wydarzenia:

9:00  - Otwarcie biura organizacyjnego zawodów
11:00 - Uroczyste otwarcie Stawu Anteckiego oraz terenów rekreacyjnych na Pańskiej Górze
11:40 - Rozgrzewka z Klubem Fitness iFitt;
12:00 - START (w godz. od 12:00 do 15:50 uczestnicy pokonują okrążenia na trasie pieszej)
12:10 - Koncert Miejskiej Orkiestry Dętej ANDROPOL Andrychów
12:30 - Występ Rewii Dziecięco-Młodzieżowej DINO z Andrychowa
13:00 - Występ muzyczny DJ Franio
13:30 - Występ podopiecznych Terapii Zajęciowej "Promyczek"
14:00 - Zumba z Asią
14:30 - 18 urodziny Radia Andrychów
15:00 - Występ muzyczny podopiecznych Ogniska Muzycznego Sky Light Music
15:30 - Pokaz karate zawodników Małopolskiego Klubu Karate OYAMA z Andrychowa
16:10 - Wyniki i rozdanie nagród dla zwycięzców
16:30 - 22:00 - Zakończenie lata

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.