W dobrym stylu wystartowała Kalwarianka w rozgrywkach JAKO 4 Ligi Małopolskiej. Po czwartej kolejce "me
Kalwarianka udanie rozpoczeła sezon w czwartej lidze

W dobrym stylu wystartowała Kalwarianka w rozgrywkach JAKO 4 Ligi Małopolskiej. Po czwartej kolejce "meblarze" zajmują  1 miejsce ex aequo z rezerwami  Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Na inaugurację ligi, w derbach powiatu wadowickiego, żółto czerwoni pokonali na wyjeździe Andrychowski Beskid 2:3. W kolejnym spotkaniu, wyższość musiała uznać ekipa Wolani Wola Rzędzińska, która wyjechała z Kalwarii z bagażem 5-u bramek strzelając zaledwie jedną. 15 sierpnia piłkarze Kalwarianki udali się w daleki wyjazd do Barcic i po raz trzeci odnieśli zwycięstwo, stosunkiem 2:6 pokonali miejscową Barciczankę.

Wiele zmarnowanych okazji bramkowych zobaczyli licznie zgromadzeni kibice na domowym meczu z Watrą Białka Tatrzańska (2:2), bohaterem drużyny gości był bramkarz Szymon Kudła który mimo puszczenia dwóch bramek, uratował wynik spotkania i ostatecznie Watra wywiozła z Kalwarii cenny punkt.

Gra Kalwarianki w pierwszej fazie sezonu zbiera bardzo pozytywne recenzje, drużyna często stosuje wysoki pressing, stwarza wiele okazji bramkowych. Najskuteczniejszym zawodnikiem meblarzy jest Karol Stanek który w czterech meczach zdobył już 9 goli.


(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Nie masz uprawnień do komentowania tego artykułu.