10 września w Wadowicach odbędzie się kolejny, już siódmy Bieg Dobroczynności Veritatis Splendor. J
Ruszyły zapisy do kolejnego Biegu Dobroczynności Veritatis Splendor

10 września w Wadowicach odbędzie się kolejny, już siódmy Bieg Dobroczynności Veritatis Splendor. Jego trasa poprowadzi wadowickimi ulicami, którymi kiedyś przechadzał się papież Jan Paweł II. Ruszyły zapisy.

Organizatorzy chcą w ten sposób upamiętnić dzieło Św. Jana Pawła II oraz promować aktywność fizyczną wśród mieszkańców Wadowic i okolic. Bieg Dobroczynności w Wadowicach to już tradycja, która cieszy się dużą popularnością wśród amatorów biegania. Organizatorzy przygotowali ciekawą trasę, która pozwoli uczestnikom podziwiać piękno miasta. Dystans 5 kilometrów jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych biegaczy.

Start i meta wyścigu znajdować się będą na rynku w Wadowicach. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal oraz koszulkę z logo wydarzenia. Na mecie poza medalem oczywiście obowiązkowa kremówka. Oprócz biegu ulicami Wadowic na dystansie 5 kilometrów odbędzie się Bieg Lolka (100 metrów) skierowany do dzieci w wieku 3-7 lat.

Harmonogram:

9:00 – 10:45 Odbiór pakietów startowych w Biurze Zawodów.
11:00 Start Biegu Głównego.
11:45 Koniec Biegu Głównego.
11:50 Start Biegu Lolka (200 metrów)
12:00 Koniec Biegu Lolka
12:05 Dekoracja Zwycięzców
12:20 Koniec Imprezy

W dniu biegu będzie można zapisać się jeszcze na ostatnie wolne miejsca startowe. Numery będą wydawane w biurze zawodów na podstawie otrzymanego kodu QR. Kod uczestnik otrzymuje automatycznie na  email. Najłatwiej zapisać go w telefonie i pokazać w biurze zawodów.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.