Już po raz czwarty Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie organizuje 5 i 10 kilometrowy  IV Bieg na
Po raz czwarty bieg na zaporę Jeziora Mucharskiego

Już po raz czwarty Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie organizuje 5 i 10 kilometrowy  IV Bieg na Zaporę. Udział w nim jest bezpłatny, organizatorzy zapraszają biegaczy z całej okolicy do zapisów i wzięcia udziału w wydarzeniu. Zapisy już ruszyły, liczba miejsc jest ograniczona!

Państwowe Gospodarstwo Wody Polskie organizuje w niedzielę 27 sierpnia od godziny 10:00 IV Bieg na Zaporę. W ramach zawodów odbędzie się bieg główny 10 kilometrów (dla 150  zawodników)  i bieg towarzyszący 5 kilometrów (dla 50 zawodników). Start oraz meta zlokalizowane będą na czole zapory Jeziora Mucharskiego.

Trasa głównego biegu jest dosyć wymagającego, prowadzić będzie przez Świnną Porębę, Gołębiówkę i stoki Jaroszowickiej Góry z metą ponownie na koronie zapory. To piękna okolica więc będzie na co popatrzeć.

W zawodach mogą startować osoby, które zgłosiły się do dnia 15 sierpnia (lub do wyczerpania zapisów) i do 27 sierpnia ukończą 16 rok życia.

Zapisy TUTAJ.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

0 #1 LOL 2023-08-11 21:49
WODY WOLSKIE NIESAMOWITE ILE ZROBIŁY NAD JEZIOREM:)).PLA ŻE PRZYSTANIE KAWIARENKI RESTAURACJE A TO WSZYSTO WUDY WOLSKIE:))))
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.