Drużyna dziewczęca LKS Skawa Jaroszowice właśnie kończy swój pierwszy debiutancki sezon w rozgrywka
Piłkarki Skawy Jaroszowice kończą pierwszy sezon i robią nabór

Drużyna dziewczęca LKS Skawa Jaroszowice właśnie kończy swój pierwszy debiutancki sezon w rozgrywkach kobiet V ligi Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Klub posiada też młodsze drużyny gdzie grają również dziewczynki i zaprasza do starszych jak również młodszych zespołów.

Pierwszy oficjalny mecz zespół zagrał 21 sierpnia w ramach Pucharu Polski Kobiet gdzie w pierwszej rundzie zmierzył się żeńską Wisłą Kraków, następnie przyszły zmagania w rozgrywkach ligowych na szczeblu wojewódzkim. Do rozegrania pozostały jeszcze dwa mecze w najbliższą niedzielę, 4 czerwca piłkarki udadzą się do Nowego Sącza by zagrać mecz z wiceliderem rozgrywek Dunajcem. Natomiast ostatni mecz czeka drużynę w sobotę 10 czerwca z rezerwami III ligowej Pogorzanki Pogorzyce.

Drużyna jest aktualnie w budowie i każdy mecz traktuje jak nowe doświadczenie oraz zgrywanie się czyli towarzysko więc związku z tym nie może się pochwalić dużymi sukcesami.

Obecnie trwa nabór zwłaszcza do drużyny kobiecej dziewczyn w wieku 14 lat i starszych bez górnego limitu. W drużynie grają teraz zawodniczki z roczników 2008-1985. Są wśród nich kobiety, które zaczynają swoją przygodę i grę w zespole jak również takie, które w swoim sportowym CV miały inne kluby. Więc zapraszają wszystkie chętne dziewczyny. Zawsze warto przyjść, zobaczyć i spróbować – mówi nam Franciszek Sarapata z LKS Skawa Jaroszowice

Klub posiada również młodsze drużyny gdzie trenują dzieci z roczników 2010-2016 do których również nabór trwa cały rok.

Drużyna zaprasza do kontaktu poprzez stronę Facebook/Messenger lub telefonicznie 888 843 210.

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.