Kolejne sukcesy wadowickich karateków

Zawodnicy z Małopolskiego Klubu Karate z Wadowic zdobyli cztery medale na XVIII Mistrzostwach Polski OYAMA PFK.

W sobotę (22.04) w Wieliczce odbyły się XVIII Mistrzostwa Polski OYAMA PFK,w których wzięło udziałów ponad 300 zawodników z 37 klubów.

Zawodnicy Małopolskiego Klubu Karate z Wadowic po raz kolejny pokazali, że są prawdziwymi wojownikami, zdobywając najwyższe i najbardziej prestiżowe tytuły!  Antoni Trębacz zajął I miejsce, Wiktoria Filus - I miejsce, Mateusz Domagała -I miejsce oraz Łukasz Domagała - II miejsce.

Warto przypomnieć, że Wiktoria Filus stoczyła wszystkie walki w formule full contact, Antoni Trębacz broni tytuł z poprzedniego roku,a bracia Domagała deklasując swoich rywali stoczyli braterską walkę finałową.

Jesteśmy bardzo dumni z postawy naszych zawodników!! Dziękujemy trenerom, kibicom a przede wszystkim rodzicom, dzięki którym takie sukcesy mają możliwość realizacji! A my nie zwalniamy i szykujemy się na kolejne zawody, na których zobaczycie większą cześć naszej reprezentacji – informują nas przedstawiciele klubu.