W Gorlicach rozegrane zostały finały wojewódzkie  Igrzysk Mlodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci w badm
Złote i srebne dziewczyny

W Gorlicach rozegrane zostały finały wojewódzkie  Igrzysk Mlodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci w badmintonie, w których wystąpiły najlepsze drużyny szkolne z poszczególnych powiatów . W turnieju uczestniczyli również mistrzowie i mistrzynie powiatu wadowickiego, drużyny Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tomicach.

W IMS (rocznik 2008-09) rewelacyjną formą wykazała się drużyna dziewcząt w składzie: Karolina Marek, Majka Wójcik i Zuzanna Boba. Zwyciężając we wszystkich meczach wywalczyły Mistrzostwo Małopolski w drużynowym badmintonie, zdobywając okazały puchar i złote medale oraz prawo reprezentowania Małopolski w zawodach krajowych.Drużyna chłopców w składzie: Szymon Kruczek i Wiktor Ramenda zajęła IV miejsce.

W ID (rocznik 2010 i młodsi) również doskonale zaprezentowała się drużyną dziewcząt w składzie: Natalia Świadek i Milena Strózik. Dopiero w finale uległy druzynie SP1 ze Szczucina i ostatecznie zostały Wicemistrzyniami Małopolski w drużynowym badmintonie zdobywając puchar i srebrne medale. Druzyna chłopców w składzie: Dawid Marek i Kacper Boba ukończyli zawody na VII miejscu.

Młodzi sportowcy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tomicach  trenują na co dzień w UKS Cross Tomice.