W sobotę (25.03) o godzinie 18:00 siatkarze Skawy zagrają u siebie na hali Liceum Ogólnokształcącego
Siatkarze zapraszają na ostatni mecz "u siebie" w tym sezonie i do dopingu

W sobotę (25.03) o godzinie 18:00 siatkarze Skawy zagrają u siebie na hali Liceum Ogólnokształcącego w  Wadowicach z GKPS Gorlice, który zajmuje 2 miejsce w tabeli 1 Ligi Małopolskiej seniorów. Będzie to już ostatni mecz u siebie w tym sezonie!

Drodzy Kibice MKS Skawa Wadowice wpadajcie jak najliczniej nas dopingować! Będzie to już nasz ostatni mecz u siebie w tym sezonie. Liczymy na Was! – zachęca Sebastian Mlak, kierownik siatkarskiej drużyny MKS Skawy Wadowice.

Skład siatkarzy: Dawid Banaś, Bartłomiej Kolonko, Konrad Palkij, Damian Bodziak, Michał Błazenek, Jakub Guzik, Konrad Mika, Konrad Pacholski, Rafał Poprawa, Kacper Pstrowski, Łukasz Wołek, Michał Tumulik, Dominik Mreńca, Michał Romański, Kamil Florek, Dominik Bodziak, Jacek Buda, Konrad Banaś, Filip Pająk, Szymon Ortman.

Trener: Dawid Banaś, 2 trener/kierownik drużyny: Sebastian Mlak.

Przypomnijmy siatkarze zostali reaktywowani po dziesięciu latach w wakacje 2021 roku. W kilka dni zebrali się i na początku września odbył się pierwszy trening. od tego czasu udało im się nawet awansować do I ligi małopolskiej w piłce siatkowej!

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-1 #1 Donek 2023-03-30 22:42
Bartek?
Z tego ni ma nic !
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.