Urząd Miejski w Wadowicach uruchomił na swojej stronie internetowej serwis na  temat sportu i rekreacj
Gmina Wadowice uruchomiła nowy sportowy serwis

Urząd Miejski w Wadowicach uruchomił na swojej stronie internetowej serwis na  temat sportu i rekreacji w Wadowicach.

Urząd Miejski w Wadowicach uruchomił nowy serwis na temat sportu i rekreacji w Wadowicach. Tutaj mieszkańcy znajdą cennik lub zasady darmowej rezerwacji, kontakt, galerie zdjęć oraz wszelkie informacje na temat korzystania z pełnowymiarowego boiska na stadionie MKS Skawa Wadowice, Krytej Pływalni Delfin, kortów tenisowych w Parku Miejskim, Orlików i boisk wielofunkcyjnych, tężni oraz oraz innych miejsc rekreacji

Również tutaj można prześledzić aktualizowaną na bieżąco mapę tras rowerowych w Wadowicach oraz aktualności sportowe oraz kalendarz wydarzeń sportowych w gminie Wadowice.

Przybyło nam w ostatnim czasie sporo obiektów sportowych i miejsc rekreacji w Wadowicach, więc najwyższy czas spakować to wszystko do jednego miejsca. Nowy serwis powstał w miejsce strony Krytej Pływalni Delfin www.basen.wadowice.pl, która działała od początku istnienia obiektu, czyli od 2002 roku i mocno się zestarzał. Na 20-lecie basenu postanowiliśmy ją zatem odświeżyć i rozbudować o nowe obiekty sportowe. Nowa strona jest responsywna. Dzięki temu będzie wyglądać dobrze i czytelnie zarówno na dużym ekranie komputera i laptopa, jak i na małym ekranie smartfona i tabletach – zapowiada burmistrz Wadowic  Bartosz Kaliński.

Nowy serwis sportowy dostępny jest TUTAJ.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+4 #1 Jbl 2022-11-08 20:46
Mapa ścieżek rowerowych śmiechu warte ścieżki bez ładu i składu
Cytować
0 #2 Precz Z ciulem 2022-11-16 14:01
Jak każdy mówi to jest zenada za która miasto rekoma kalińskiego zapłaciła płaskiemu i mamcarczykowi
WStyd tak okradać jawnie miasto !!
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.