Klub Sportowy Victoria Nidek został doceniony za historyczny awans do III ligi w tenisie stołowym.
Tenis stołowy doceniony. Wyróżnienie dla klubu sportowego Victoria Nidek

Klub Sportowy Victoria Nidek został doceniony za historyczny awans do III ligi w tenisie stołowym.

W czwartek (27.10) Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego zorganizował w Dobczycach w sali konferencyjnej Regionalnego Centrum Oświatowo Sportowego spotkanie podsumowujące zakończony sezon rozgrywek tenisa stołowego w naszym województwie. Na spotkanie zaproszeni zostali przedstawiciele najlepszych drużyn w swoich klasach rozgrywkowych.

Zaszczyt uczestnictwa w spotkaniu przypadł również przedstawicielom Klubu Sportowego Victoria Nidek. Za historyczny awans drużyny z Nidku do III ligi Wiceprezes Zarządu Krzysztof Nogala oraz przedstawiciel drużyny Tomasz Holcman odebrali okolicznościowe statuetki.

Wyniki sportowe poszczególnych drużyn, bardzo dobre warunki treningowe jakie zorganizowane zostały w Nidku, dostrzeżone zostały na szczeblu Związku. Dzięki temu już niebawem do sali sportowej przy ZSP w Nidku zawitają najbardziej obiecujący  zawodnicy w tenisie stołowym, rywalizujący w kategorii wiekowej „Żaki” w Wojewódzkich Turniejach Klasyfikacyjnych.

W obecnym sezonie pierwsza drużyna LKS Victoria Nidek zajmuje w III lidze bardzo dobre piąte miejsce z bilansem 2 zwycięstw i jednej porażki. Na poziomie V ligi Klub reprezentują dwie drużyny. Jedna to mieszanka młodości i doświadczenia, w której pierwsze doświadczenia zdobywają kadeci. Nadzieje na przyszły sezon daje trzecia drużyna, która po 3 kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ex aequo z drużyną z Nowego Targu.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.