Po kilku tygodniach przerwy związanej z wprowadzeniem rządowych obostrzeń dotyczących koronawirusa, K
Wadowicki i andrychowski basen otwierają się dla wszystkich

Po kilku tygodniach przerwy związanej z wprowadzeniem rządowych obostrzeń dotyczących koronawirusa, Kryta Pływalnia "Delfin" w Wadowicach znowu będzie otwarta dla wszystkich chętnych. A co z andrychowskim basenem?

Jak już informowaliśmy, w piątek (5.02) przed południem podczas konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki ogłosił kolejne poluzowanie obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa. Od 12 lutego zostaną otwarte hotele i miejsca noclegowe: do 50% obłożenia miejsc i z rygorem sanitarnym, podobnie jak kina i teatry, w których na sali będzie możliwe zajęcie połowy miejsc. Rząd dopuszcza także aktywność sportową na terenach otwartych: otwarte będą boiska zewnętrzne, baseny, korty oraz stoki narciarskie. Restauracje, siłownie, kluby fitness będą nadal nadal zamknięte.

W związku z tym po kilku tygodniowej przerwie, w czasie której mogli z niego korzystać jedynie "członkowie kadry narodowej", od piątku (12.02) Kryta Pływalnia "Deflin" w Wadowicach zostaje otwarta dla wszystkich chętnych. Do końca lutego w dniach od poniedziałku do piątku basen będzie czynny w godzinach od 14:00 do 21:45.   Oczywiście z rygorem sanitarnym: przy wejściu dezynfekcja i obowiązek noszenia maseczek. Otwarta będzie sauna, jednak zamknięte będą trybuny

A co z krytym basenem w Andrychowie? Zarządza obiektu, czyli Miejski Ośrodek Sportu Kultury i Turystyki poinformował, że pływalnia zostanie otwarty w poniedziałek (15.02). Będzie ona czynna w godzinach od   6:15 do 21:40.

 

AKTUALIZACJA (PIĄTEK, 12 LUTEGO 2020 12:45)

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.