W Barwałdzie powstała drużyna piłki nożnej kobiet. Jest to kilkanaście zaangażowanych dziewczyn, k
Drużyna piłkarska kobiet zaprasza dziewczyny na treningi!

W Barwałdzie powstała drużyna piłki nożnej kobiet. Jest to kilkanaście zaangażowanych dziewczyn, które co tydzień wytrwale trenują swoje umiejętności piłkarskie na obiekcie KS „Filkówka” w Barwałdzie Średnim. Nabór do drużyny jest ciągle otwarty więc warto przyjść i spróbować swoich sił.

Poszukiwane są dziewczyny w wieku od 15 do 40 lat, które lubią aktywność fizyczną i chciałyby jeszcze dodatkowo pokopać piłkę pod okiem trenera w sympatycznej grupie kobiet z podobnymi zainteresowaniami. Klub jest bogato wyposażony w sprzęt piłkarski oraz posiada dobre zaplecze. Kobietki zainteresowane treningami proszone są o kontakt pod numerem telefonu 721 948 918.

KS „Filkówka” Barwałd Średni planuje zgłoszenie drużyny do rozgrywek ligowych w Małopolsce Zachodniej. Warto odwiedzić również Facebook drużyny TUTAJ.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.