Klub kolarski Peleton Wadowice  zaprasza wszystkich chętnych na 6,5 kilometrowy wyścig do Ponikwi. Mim
Wielki wyścig na rowerach do Ponikwi. Weźmiecie udział?

Klub kolarski Peleton Wadowice  zaprasza wszystkich chętnych na 6,5 kilometrowy wyścig do Ponikwi. Mimo, że trasa pozornie wydaje się łatwa, ostatni kilometr daje w kość. Podczas zmagań odbędzie się zbiórka charytatywna dla Wiktorii Jarmuziewicz.

W sobotę (6.10) o godzinie 15:00 klub kolarski Peleton Wadowice serdecznie zaprasza wszystkich "czasówkę" do Ponikwi. Mimo, że trasa ze startem od restauracji "Czartak" wydaję się z pozoru łatwa, pierwsze 5 kilometrów to tak naprawdę wprowadzenie na wymęczenie, bo ostatni kilometr to finałowa wspinaczka na "Stravovym" segmencie Mur de Ponikiew. Trasa ma 274 metry przewyższenia.

Jeśli chcesz zakończyć sezon wyścigowy to będzie to idealna okazja. Kto zostanie nowym królem Ponikwi?! Może właśnie ty! – zachęcają organizatorzy.

Celem imprezy jest popularyzacja kolarstwa szosowego i turystyki rowerowej. Zawody przeznaczone są dla amatorów turystyki rowerowej o dobrym przygotowaniu kondycyjnym. Warunkiem dopuszczenia do startu to ukończone 18 lat, złożenie organizatorom pisemnego oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem, wyrażenie zgody na wszystkie zawarte w nim punkty oraz uregulowanie opłaty startowej w wysokości 10 złotych. W ramach opłaty startowej organizator zapewnia numer startowy, napój izotoniczny, pamiątkowy medal oraz puchary dla pierwszych trzech zawodników. Więcej o wyścigu TUTAJ.

Podczas wyścigu odbędzie się zbiórka charytatywna na rzecz chorej Wiktorii Jarmuziewicz, podopiecznej fundacji "Zdążyć z pomocą". Jak mówią nam kolarze, każda okazja jest dobra by zrobić coś dobrego...

 

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.