W Choczni pod Wadowicami powstanie imponujący park handlowy, który ma odmienić oblicze lokalnego handl
Park Handlowy Wadowice. Nowe centrum zakupowe na 22 hektarach w Choczni
artykuł sponsorowany

W Choczni pod Wadowicami powstanie imponujący park handlowy, który ma odmienić oblicze lokalnego handlu. Inwestycja o powierzchni 22 hektarów zapowiada się jako największe centrum zakupowe w regionie, oferując mieszkańcom szeroki wybór sklepów i punktów usługowych.

Park Handlowy Wadowice zlokalizowany będzie w Choczni, w sąsiedztwie stacji paliw Orlen, tuż przy drodze krajowej nr 52, co zapewni dogodny dojazd zarówno mieszkańcom Wadowic, jak i okolicznych miejscowości zwłaszcza, że biorąc pod uwagę plany zagospodarowania przestrzennego, w najbliższych latach niedaleko parku handlowego będzie przebiegała największa droga w południowej Polsce czyli (BDI) Beskidzka Droga Integracyjna. Rozmach inwestycji robi wrażenie – 22 hektary powierzchni handlowej to przestrzeń, która pomieści dziesiątki sklepów różnej branży.

 

Bogata Oferta Handlowa

W parku handlowym znajdą się sklepy znanych i cenionych marek, oferujące odzież, obuwie, elektronikę, artykuły sportowe, wyposażenie wnętrz, a także produkty spożywcze. Planowane są również punkty usługowe, takie jak restauracje, kawiarnie, salony fryzjerskie i kosmetyczne, a także placówki finansowe i markety budowlane.

Inwestycja Napędzająca Rozwój Regionu

Powstanie Parku Handlowego Wadowice to nie tylko szansa na wygodne zakupy dla mieszkańców, ale także impuls dla rozwoju lokalnej gospodarki. Inwestycja przyczyni się do powstania nowych miejsc pracy, zarówno w trakcie budowy, jak i po otwarciu obiektu. Ponadto, zwiększony ruch klientów przyciągnie do regionu kolejne inwestycje, co wpłynie pozytywnie na jego atrakcyjność.

Inwestorzy, czyli spółka Barleda, zapewniają, że obiekt będzie nowoczesny, funkcjonalny i przyjazny dla klientów. Zastosowane zostaną rozwiązania ekologiczne, takie jak panele fotowoltaiczne czy systemy odzyskiwania wody deszczowej.

Park Handlowy Wadowice w Choczni ma szansę stać się ważnym punktem na handlowej mapie regionu, przyciągając klientów nie tylko z Wadowic, ale także z okolicznych miejscowości. Bogata oferta handlowa, dogodna lokalizacja i nowoczesna infrastruktura to atuty, które z pewnością docenią zarówno mieszkańcy, jak i przedsiębiorcy.

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl