Nowe modele smartfonów najczęściej kosztują kilka tysięcy złotych. W tej cenie klient otrzymuje wys
Co chroni telefon przed upadkiem?
artykuł sponsorowany

Nowe modele smartfonów najczęściej kosztują kilka tysięcy złotych. W tej cenie klient otrzymuje wysokiej jakości urządzenie wyposażone w wydajne podzespoły, duży ekran i wiele innych rozwiązań, które poprawiają komfort użytkowania. Problem pojawia się jednak wtedy, gdy taki sprzęt niespodziewanie wypadnie z ręki, co niejednokrotnie kończy się zarysowaniem ekranu lub jego nawet jego pęknięciem. Chociaż ekran telefonu można wymienić, to w przypadku nowszych smartfonów jest to skomplikowany i kosztowny proces.

  1. Jak zabezpieczyć ekran smartfona?
  2. Porządne etui do telefonu
  3. Dodatkowa ochrona smartfona

Jak w takim razie można się zabezpieczyć przed tego typu sytuacjami? Najlepiej zapoznać się z naszymi wskazówkami na temat tego, co chroni telefon przed upadkiem. Porządne szkło hartowane oraz wysokiej jakości etui to naprawdę niewielkie koszty w porównaniu do oszczędności związanych z naprawami, jakie można uzyskać dzięki zabezpieczeniu telefonu. Sprawdź, jaka ochrona będzie najlepsza w Twoim przypadku i gdzie można zamówić wysokiej jakości etui do konkretnego modelu telefonu.

 

Jak zabezpieczyć ekran smartfona?

W celu uzyskania maksymalnej ochrony warto zabezpieczyć telefon zarówno od strony ekranu, jak i obudowy. W przypadku tego pierwszego najlepszym wyborem jest folia ochronna lub szkło hartowane. Wybór pomiędzy tymi rozwiązaniami zależy od preferencji i budżetu użytkownika. Folie są tańsze, ale nie oferują aż tak dobrej ochrony, jak szkło. Za wyborem szkła hartowanego przemawia natomiast wysoki poziom ochrony oraz łatwiejsza aplikacja.

 

Porządne etui do telefonu

Odpowiednio wybrane etui do telefonu również może zabezpieczyć ekran. Przykładem może być etui z klapką lub takie, którego wystaje nieco poza ekran, więc w razie upadku może zamortyzować uderzenie. Tego typu zabezpieczenie telefonu służy jednak przede wszystkim ochronie obudowy. Dostępne są między innymi etui silikonowe, skórzane i materiałowe. Niektóre modele oferują dodatkowe funkcje jak kieszonka na karty płatnicze lub obsługa ładowania bezprzewodowego. Jeżeli chodzi o takie zabezpieczenie smartfona, zdecydowanie nie warto oszczędzać, ponieważ tańsze etui nie tylko nie zapewni oczekiwanego poziomu ochrony, ale też może być nieprzyjemne w dotyku. Lepiej więc postawić na wysokiej jakości etui na telefon, które można zamówić w sklepie https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/akcesoria-do-telefonow/pokrowce-i-etui. W ofercie dostępne są modele do wszystkich popularnych modeli smartfonów, a także inne akcesoria, które pozwolą chronić telefon (w tym między innymi wspomniane szkła hartowane do zabezpieczenia ekranu smartfona). 

 

Dodatkowa ochrona smartfona

Co ciekawe folie ochronne odpowiedzialne za zabezpieczenie ekranu i etui to nie jedyne tego typu rozwiązania. Dostępne są również wodoszczelne obudowy, smycze eliminujące ryzyko wypadnięcia telefonu czy nawet specjalne etui-bumpery, które zabezpieczają krawędzie smartfona.

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl