Jedna z flagowych akcji promocyjnych w polskim świecie bukmacherskim – SuperBet bonus powitalny – ci
SuperBet bonus powitalny – najważniejsze informacje i Q&A
artykuł sponsorowany

Jedna z flagowych akcji promocyjnych w polskim świecie bukmacherskim – SuperBet bonus powitalny – cieszy się ogromnym uznaniem graczy. Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące tego benefitu, a także odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania. Mamy nadzieję, że rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i zachęcimy do skorzystania z promocji takich jak ta.

Czym jest SuperBet bonus powitalny?

Jak sama nazwa wskazuje, to specjalny bonus na powitanie. Nowy gracz zakładów bukmacherskich SuperBet może liczyć na 3754 złotych na start. Największą część tej kwoty stanowi Cashback wynoszący maksymalnie aż 3500 PLN. Poza nim przewidziano jeszcze Bonus od pierwszej wpłaty w wysokości 200 złotych, extra Freebet o wartości 34 PLN oraz Freebet – 20 złotych. Co więcej, przez pierwsze siedem dni możesz grać bez żadnego ryzyka, dzięki Tygodniowi bez ryzyka. Bukmacher dokona wtedy zwrotu przegranej kwoty w wysokości do 3500 PLN.

 

Co ma na celu ta akcja?

Przede wszystkim SuperBet bonus powitalny ma na celu wdrożenie nowych uczestników do świata bukmacherskiego. Dzięki tej promocji nowemu graczowi będzie łatwiej zapoznać się ze wszystkimi mechanizmami. Utrata pieniędzy od razu po stworzeniu pierwszego kuponu byłaby z pewnością niezwykle przykrym doświadczeniem. Dzięki temu bonusowi nikt nie musi obawiać się o taki scenariusz, ponieważ pierwszy tydzień jest zabezpieczony Cashbackiem w maksymalnej wysokości 3500 złotych.

 

Q&A

Przejdźmy teraz do krótkiego Q&A.

 

Jakie warunki muszę spełnić, aby móc skorzystać z tej promocji?

Najważniejsze, abyś był nowym graczem. Nie możesz mieć wcześniej założonego konta na stronie SuperBet. Ponadto podczas zakładania konta musisz podać hasło SUPERBET, a następnie zaakceptować otrzymaną ofertę powitalną.

 

Wykorzystałem już mój bonus – czy będę miał drugą szansę?

Niestety nie. SuperBet bonus powitalny jest przeznaczony tylko dla nowych graczy. Pomimo to, nie martw się, ponieważ dla stałych użytkowników przewidziano inne atrakcyjne akcje promocyjne, takie jak Superprzewaga czy Supergame.

Kiedy dostanę zwrot pieniędzy?

Bardzo szybko. W tym zakresie zasady tego bonusu nie różnią się od wygranych ze zwycięskich kuponów. Bukmacher od razu wysyła pieniądze na Twoje konto SuperBet. Nie ma znaczenia, co zrobisz z tymi pieniędzmi – decyzja należy do Ciebie. My oczywiście zachęcamy jednak, abyś – po wyciągnięciu wniosków – próbował dalej swoich sił w zakładach. Wierzymy, że z czasem staniesz się prawdziwym mistrzem, a wysokie wygrane staną się Twoją codziennością.

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl