Odkurzacz bezprzewodowy to zupełnie nowa wygoda związana ze sprzątaniem. Nie ograniczają cię już pl
Odkurzacz bezprzewodowy z funkcją mopowania - jaki model od ELECTROLUX wybrać?
artykuł sponsorowany

Odkurzacz bezprzewodowy to zupełnie nowa wygoda związana ze sprzątaniem. Nie ograniczają cię już plączące się kable, uciążliwe ich rozwijanie i przełączanie się pomiędzy pomieszczeniami by móc kontynuować porządki. A gdyby tak połączyć odkurzacz bezprzewodowy z mopowaniem? Domowe obowiązki jeszcze nigdy nie były tak komfortowe! Urządzenia łączące funkcję odkurzania i mycia znajdziesz w ofercie wielu uznanych producentów. Zwróć uwagę na sprzęty marki Electrolux. To dopracowane modele, które będą doskonałą inwestycją! Który z nich będzie najlepszym wyborem? Pora się o tym przekonać!

Dlaczego warto kupić odkurzacz bezprzewodowy?

Sprzęty bez kabli przenoszą sprzątanie zupełnie na inny poziom. Nie musisz już planować wielkich porządków - odkurzacz pionowy zawsze jest pod ręką, gotowy do pracy. To znaczne ułatwienie dla wszystkich, którzy nie mają czasu na wielogodzinne maratony czyszczenia. Urządzenia bezprzewodowe będą też trafionym pomysłem dla seniorów - odpada schylanie, by podłączyć ciężki sprzęt, a następnie przeprowadzać go z pokoju do pokoju.

Odkurzacz bezprzewodowy pozwala wypracować nawyk regularnego sprzątania - w końcu porządki zajmują zaledwie chwile. Jeśli można jednocześnie odkurzać i myć podłogę - to jeszcze lepiej!

 

Jak wybrać odkurzacz bezprzewodowy?

Od czego zacząć poszukiwania idealnego odkurzacza? Dobrze ustalić przedział cenowy, w którym chcesz się zmieścić i zawęzić wybór do sprzętów marki, do której masz zaufanie. Electrolux to uznany producent, który oferuje innowacyjne rozwiązania. Na jakie elementy specyfikacji warto zwrócić uwagę? Przyjrzyj się:

  • jak długo działa sprzęt na pełnym ładowaniu;
  • ile czasu jest potrzebne, by naładować baterię do 100;
  • jakie końcówki są w zestawie;
  • jaka jest pojemność zbiornika na wodę i na kurz;
  • ułatwieniom przechowywania sprzętu;
  • trybom pracy;
  • generowanemu hałasowi;
  • wadze urządzenia;
  • możliwości skorzystania z odkurzacza ręcznego;
  • designowi sprzętu.

Pora przejść do polecanych modeli - każdy z nich będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli zdecydujesz się na ich zakup!

 

Odkurzacz z funkcją mopowania - najlepszy model marki Electrolux

Electrolux ma w swojej ofercie wiele odkurzaczy bezprzewodowych, które odznaczają się doskonałą efektywnością działania i przyjemnym dla oka designem. Jeśli szukasz jednak urządzenia, które oprócz odkurzania, może też mopować, swój wzrok skieruj na ELECTROLUX EP81HB25WU seria 800. Za taki model zapłacisz ok. 2500 zł - zyskasz jednak prawdziwego sprzymierzeńca w dbaniu o porządek!

Na pełnym ładowaniu ten odkurzacz pracuje aż godzinę. A to dopiero początek dobrych wiadomości! Elektroszczotka BEDPROPOWER PLUS zapewnia dokładne usuwanie kurzu, zabrudzeń, pyłków i alergenów. Masz pewność, że nie ominiesz nawet najdrobniejszych zabrudzeń. Ustawienia odkurzania cały czas możesz łatwo sprawdzić na czytelnym wyświetlaczu LED. Electrolux przykłada również wagę do starannego filtrowania powietrza: 5-stopniowy system filtracji pozwala pozbyć się 99,99% mikropyłów, zapewniając czyste powietrze. Omawiane urządzenie pozwala nie tylko odkurzać i mopować, ale także polewać podłogę! Jeśli zależy ci na lśniącej powierzchni - nie ma lepszego sprzętu, który zapewni taki efekt!

Odkurzacze bezprzewodowe Electrolux w sklepie MediaMarkt to chętnie wybierane urządzenia, które odznaczają się innowacyjnymi rozwiązaniami ułatwiającymi dbanie o porządek. Jeśli postawisz na model z funkcją mopowania, możesz cieszyć się lśniącą podłogą bez większego wysiłku!

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl