Organizacja całego ekwipunku golfowego to nie taka prosta sprawa, jak mogłoby się wydawać. Z biegiem
Organizacja sprzętu golfowego - jak ułatwić sobie życie na polu golfowym?
artykuł sponsorowany

Organizacja całego ekwipunku golfowego to nie taka prosta sprawa, jak mogłoby się wydawać. Z biegiem czasu kije i piłki to nie wszystko, co uda nam się zgromadzić. Co odzieżą? Innymi akcesoriami? Na szczęście golfiści nie pozostają z tym problemem sami. Przedstawiamy najlepsze propozycje akcesoriów do organizacji.

Akcesoria do wózków i torb

Akcesoria golfowe dzielą się na te, które pozwalają nam zwiększyć potencjał naszych osiągów, oraz te, które najzwyczajniej ułatwiają nam życie na polu. Produkty przeznaczone do organizacji sprzętu golfowego zdecydowanie mieszczą się w tej drugiej kategorii. Największy problem z organizacją mamy oczywiście na polu golfowym. Jak w jednym czasie myśleć o następnym dołku, zapisywać wynik i znaleźć odpowiedni kij? 

Odpowiedzią na te problemy jest cały zestaw przydatnych akcesoriów, które z łatwością wkomponujemy w nasz wózek lub torbę golfową. Specjalny uchwyt na kij, który już za chwile będzie nam potrzebny, uchwyt na telefon montowany do wózka, uchwyt na napój czy duża torba transportowa na wózek - to tylko niektóre przykłady propozycji Bogigolf, które zapewnią nam maksimum przyjemności z każdej chwili spędzonej na polu.

 

Organizacja odzieży golfowej

Plecak golfowy? A może duża torba? To idealna propozycja dla osób, które dysponują pełna golfową garderobą i szukają rozwiązania, które pozwoli w zmyślny sposób nie tylko przewozić tego typu akcesoria, ale też organizować je w domu. Oferta różnego rodzaju toreb i plecaków, przeznaczonych nie tylko do odzieży czy butów golfowych, ale także do innych elementów jak piłek zapewni nam łatwy dostęp do nich przy jednoczesnym utrzymaniu idealnego porządku w domu. 

 

Organizacja kijów golfowych - tylko z torbą

Torba golfowa bardzo często stanowi jeden z najważniejszych zakupów już na początku naszej przygody z golfem. Coraz częściej w ofercie Bogigolf znaleźć możemy zestawy kijów z torbą, co pozwoli nam jednorazowo wyposażyć się w pełen zestaw, schludnie zorganizowany w najlepiej dopasowanej torbie. Jeśli jeszcze nie mamy torby na kije, to właśnie ten element powinien być dopisany do naszej listy zakupowej z możliwie najwyższym priorytetem. 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl