Wrzesień zwiastuje początek roku szkolnego, a wraz z nim dylemat rodziców i uczniów jakie zajęcia do
Udany powrót do szkoły z ENGLISH OK!
artykuł sponsorowany

Wrzesień zwiastuje początek roku szkolnego, a wraz z nim dylemat rodziców i uczniów jakie zajęcia dodatkowe wybrać. Standardowe zajęcia szkolne wraz z nadchodzącymi egzaminami mogą napawać wielu z nas niepewnością. Po bardzo długim czasie wielu uczniów będzie musiało stawić czoła szkolnej codzienności i pokazać swoje umiejętności z jak najlepszej strony.   

Aby powrót do szkoły nie był stresujący zachęcamy do skorzystania z oferty edukacyjnej CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH OK!, które oferuje zajęcia z języka angielskiego oraz hiszpańskiego w grupach lub indywidualnie. Szkoła oferuje również indywidualne korepetycje z matematyki. Jeśli przygotowujesz się do egzaminu językowego (np. FCE) pomożemy Ci w tym.

ENGLISH OK! to gwarancja jakości i wysokiego poziomu nauczania. Dzięki wykwalifikowanej kadrze lektorskiej zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego z uczniów. ENGLISH OK! dba o efektywne nauczanie w miłej atmosferze, dlatego grupy kursantów najczęściej tworzymy z 4-6 osób.

ENGLISH OK! to także świetny wybór dla osób dorosłych, które pragną podszlifować swoje umiejętności językowe. Zajęcia dopasowujemy do potrzeb kursanta ze szczególnym naciskiem na komunikację i swobodę wypowiedzi. Wyjeżdżasz za granicę? A może język obcy potrzebny Ci jest w pracy? Nie zwlekaj! Przyjdź do nas i wybierz odpowiedni kurs dla siebie.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z kształcenia dodatkowego w naszej szkole. Zapisy na kursy trwają cały rok. Zajęcia odbywają się stacjonarnie w siedzibie szkoły, a dla osób i grup zainteresowanych nauczaniem zdalnym od tego roku wprowadziliśmy możliwość prowadzenia zajęć on-line.

CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH OK!
34-100 Wadowice
ul. Krakowska 30
tel. 535 829 977
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.englishok.com.pl
www.pl-pl.facebook.com/englishokwadowice

 

artykuł sponsorowany
NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl